pastorblogg

Menighet på flyttefot

Snart finner du oss i Smiløkka 5A

Det skjer for tiden mye spennende hos oss. Vi er i ferd med å avslutte et kapittel i menighetens historie og starte et nytt. Vi forlater nå det som har vært menighetens samlingssted i over tretti år. Fra Bjellandveien i Hogsnesåsen går turen til Smiløkka på Vear.

Her skal vi leie lokaler hos Doxa Bibelsenter. Med det markerer vi det vi nå opplever at det er en ny tid for menigheten fremover. Flyttingen betyr nye muligheter i romslige omgivelser og sterkere tilhørighet og tilknytning til Vear. Her ønsker vi å være en menighet for alle generasjoner og her ønsker vi å være en velsignelse i lokalmiljøet. På Vear skole starter vi nå opp med KRIK for 5-10 klasse. Det håper vi blir et positivt og godt tiltak.

https://www.facebook.com/KRIKVear/
For mer info – se vår Facebookside

I nye lokaler er vi i gang i November. Lørdag 13 og Søndag 14 November inviterer vi til først en lovsangskonsert og så et møte søndag formiddag. Du er selvfølgelig også hjertelig velkommen. (Se annonsen under.)

Ønsker du å treffe oss før det, har vi fremdeles noen samlinger i Bjellandveien. (se ellers vårt møteprogram)

Legg igjen et svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.